Dołącz do pierwszego europejskiego obozu STEM dla głuchych!

Zapraszamy osoby głuche, które chcą dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i pracami naukowymi w International Sign (IS), do udziału w pierwszym europejskim obozie STEM dla głuchych, który organizuje STIM Sourd France w pięknej francuskiej miejscowości Revel od 5 do 12 sierpnia 2023 roku.

Organizator zapewni międzynarodową platformę dla naukowców głuchych, umożliwiającą wymianę wiedzy i doświadczeń w zakresie nauk ścisłych, takich jak nauki przyrodnicze, technologia, inżynieria i matematyka, a wszystko to w języku migowym. W ramach obozu przewidziane są m.in. warsztaty, wykłady, sesje plenarne oraz różnego rodzaju aktywności pozwalające uczestnikom na budowanie relacji oraz rozwijanie swoich umiejętności w pracy zespołowej.

Podczas obozu STIM Sourd France zapewni zakwaterowanie w komfortowych pokojach, pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje oraz przerwy kawowe), transport na lotnisko w Tuluzy (najbliższe miasto z lotniskiem) w dniach przyjazdu (5 sierpnia) oraz wyjazdu (12 sierpnia), a także liczne atrakcje kulturalne i sportowe, takie jak wycieczki, ogniska, turnieje i wiele innych.

Koszt uczestnictwa w obozie wynosi 390 euro i obejmuje wszystkie wymienione wyżej elementy programu. W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z STIM Sourd France pod adresem e-mail: eudeafstemcamp@gmail.com.

Zapraszamy do odwiedzenia fanpage European Deaf STEM Camp 2023, na którym znajduje się formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje na temat wydarzenia. Rejestracja trwa do 15 kwietnia 2023 r. Dołącz wraz z innymi uczestnikami z całej Europy i bierz udział w pierwszym obozie STEM dla głuchych!