Edukacja pozaformalna w dwóch światach

„Edukacja pozaformalna w dwóch światach” to projekt realizowany w dniach 28.10. – 25.11.2018 r. przez grupę nieformalną Akademia Młodych Głuchych (AMG).  Do wzięcia udziału w przygotowanych warsztatach zaprosiliśmy wszystkich aktywnych, młodych (od 16 do 35 lat), Głuchych i Słyszących zainteresowanych tematyką edukacji pozaformalnej oraz światem ciszy. Nasze działania dofinansowało Centrum Łowicka, zostały zrealizowane przy współpracy z Fundacją Kultury Bez Barier.

28 października 2018 r.  wszyscy spotkaliśmy się na  Giełdzie, gdzie emocje sięgały zenitu. Stawka była wysoka, można było dużo wygrać, a los członków poszczególnych drużyn zmieniał się jak w kalejdoskopie…

25 listopada 2018 r.  uczestnicy warsztatów na własnej skórze odczuli co oznacza Praca zespołowa. Wszyscy dzielnie mierzyli się z kolejnymi zadaniami, a po każdym z nich mieli okazję podzielić się refleksjami i wnioskami. To było bardzo owocne spotkanie.

Chcemy podziękować Centrum ŁOWICKA za dofinansowanie, wsparcie i gościnę! Dziękujemy również Fundacji Kultury bez Barier za ogromne wsparcie, pozytywne słowa i motywację. Mamy nadzieję, że dalej będziemy współpracować!