Rada Fundacji

Mateusz Borowski
Przewodniczący Rady Fundacji
mateusz.borowski@fundamg.pl

Z natury jestem towarzyski i pogodny, lubię poznawać ludzi z całego świata.Moje hobby to sport. Od lat trenuję lekkoatletykę. Bardzo szybko biegam. Interesuję się sprawami związanymi z edukacją. W przyszłości chciałbym zostać nauczycielem w-fu i działać w różnych stowarzyszeniach. Chcę, żeby FAMG było dla Was w przyszłości ważne, bo będzie miejscem, w którym możecie się rozwijać. Będę działał ile mam sił, by się to udało.

Gabriela Włastowska
Członek Rady Fundacji
gabriela.wlastowska@fundamg.pl

Jestem studentką pedagogiki specjalnej. Od zawsze marzyłam o podróżach do nietypowych miejsc, takich jak np. Pachuca w Meksyku. Jestem kociarą, uwielbiam spać, czytać (jestem molem książkowym), spędzać czas z przyjaciółmi. Jest coś takiego we mnie, że „mój mózg nie lubi się nudzić”, dlatego dołączyłam do ekipy Fundacja Akademia Młodych Głuchych, żeby odkrywać nowe rzeczy.

Oskar Wiśniewski
Członek Rady Fundacji
oskar.wisniewski@fundamg.pl

Jestem osobą niesłyszącą, komunikuję się w polskim języku migowym. Jestem jedynakiem. Niedawno skończyłem w Warszawie technikum. Lubię pracę z dziećmi, chętnie wymyślam i organizuję im różne zabawy. Gdy mam chwilę dla siebie oglądam seriale i filmy, konstruuję sudoku, szaleję z przyjaciółmi, spaceruję z psem. Pasjonuje i fascynuje mnie matematyka i podróże po świecie. Marzę o stworzeniu zbioru zadań z matematyki. Biorę udział w różnych wydarzeniach kulturalnych. Obecnie moje działania i energia skupiają się na zadaniach związanych z FAMG.


kontakt do rady fundacji: rada@fundamg.pl