Rada Fundacji

Mateusz Borowski
Przewodniczący Rady Fundacji
mateusz.borowski@fundamg.pl

Z natury jestem towarzyski i pogodny, lubię poznawać ludzi z całego świata.Moje hobby to sport. Od lat trenuję lekkoatletykę. Bardzo szybko biegam. Interesuję się sprawami związanymi z edukacją. W przyszłości chciałbym zostać nauczycielem w-fu i działać w różnych stowarzyszeniach. Chcę, żeby FAMG było dla Was w przyszłości ważne, bo będzie miejscem, w którym możecie się rozwijać. Będę działał ile mam sił, by się to udało.

Gabriela Włastowska
Członkini Rady Fundacji
gabriela.wlastowska@fundamg.pl

Jestem studentką pedagogiki specjalnej. Od zawsze marzyłam o podróżach do nietypowych miejsc, takich jak np. Pachuca w Meksyku. Jestem kociarą, uwielbiam spać, czytać (jestem molem książkowym), spędzać czas z przyjaciółmi. Jest coś takiego we mnie, że „mój mózg nie lubi się nudzić”, dlatego dołączyłam do ekipy Fundacja Akademia Młodych Głuchych, żeby odkrywać nowe rzeczy.

Grzegorz Ziętala
Członek Rady Fundacji
grzegorz.zietala@fundamg.pl

Studiuję na kierunku finanse i rachunkowość w Warszawie, z którym wiążę swoją przyszłość zawodową. Od wielu lat trenuję koszykówkę i dużo czasu spędzam na boisku. Lubię rozmawiać na różne tematy i pomagać w Fundacji Akademia Młodych Głuchych, bo dzięki temu się rozwijam.


W Radzie Fundacji w latach 2019-2021 był również Oskar Wiśniewski – Dziękujemy za Twoją pracę w Radzie.


kontakt do rady fundacji: rada@fundamg.pl