Strefa rozwoju Głuchych

Zapraszamy do “Strefy rozwoju Głuchych” – naszego nowego projektu. To działanie dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych otrzymanych za pośrednictwem Województwa Mazowieckiego. 

Zachęcamy do nauki języka polskiego pod okiem specjalistów w nauczaniu Głuchych. Korzystania ze wsparcia psychologicznego podczas bezpłatnych konsultacji on-line. Proponujemy udział w weekendowych warsztatach rozwojowych. Dla wszystkich zainteresowanych przygotujemy 20 vlogów o tematyce psychologicznej.

Informacje szczegółowe na temat naszych działań będziemy publikować w socialmediach fundacji. Bądźcie z nami. 

Zachęcamy do spędzenia jesieni z FAMG w “Strefie rozwoju Głuchych”.

Otwieramy rejestrację na jedyny na rynku kurs języka polskiego dla Głuchych i Słabosłyszących. Co zyskasz? Zdobędziesz nowe umiejętności, poprawisz komunikację w języku polskim, spędzisz aktywnie czas. Zapisz się, nie czekaj.


W ramach działań projektowych w „Strefie rozwoju Głuchych” możecie skorzystać z bezpłatnych onlinowych konsultacji psychologicznych w polskim języku migowym. Oferta jest skierowana dla osób pełnoletnich, głuchych/słabosłyszących zamieszkałych na terenie województwa mazowieckiego. Zapraszamy do zgłaszania się przez dedykowany formularz.


Chcesz zrobić coś dla siebie? Szukasz dobrej oferty, by zdobyć nowe umiejętności i doświadczenia? W ramach projektu “Strefa rozwoju Głuchych” zapraszamy na weekendowe warsztaty rozwojowe “Inteligencja emocjonalna – polepszenie relacji z samym sobą”. Działanie są skierowane do osób g/Głuchych i słabosłyszących z Mazowsza. Wszystkie informacje przedstawił we vlogu Konrad. Czekamy na Was!