Zarząd Fundacji

Konrad Kozłowski
Prezes Zarządu Fundacji
konrad.kozlowski@fundamg.pl

Zawodowo zajmuję się pracą biurową i nauczaniem polskiego języka migowego. Interesuję się problematyką Głuchych, kulturą Głuchych, historią Głuchych, wszystkim co ma związek z Głuchymi. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielę się
z innymi prowadząc warsztaty i szkolenia. Lubię działać dla innych, pracować z ludźmi, rozwijać się
i brać udział w różnych projektach. Marzę o podróży koleją transsyberyjską do Pekinu.

Artur Werbel
Wiceprezes Zarządu Fundacji
artur.werbel@fundamg.pl

Pochodzę z pięknej Głuchej rodziny. Studiuję pedagogikę specjalną, a zawodowo zajmuje się pracą za i przed kamerą. Jestem tłumaczem polskiego języka migowego. Lubię spędzać czas ze znajomymi i bliskimi mi osobami. Uwielbiam żartować i śmiać się. Od wielu lat działam społecznie, jestem wolontariuszem, bo po prostu lubię robić coś dla innych. Chętnie zbieram nowe doświadczenia i stale zwiększam swoje umiejętności, aby być lepszym w tym co robię.

Agnieszka Szeliga
Sekretarz Zarządu Fundacji
agnieszka.szeliga@fundamg.pl

Jestem Głuchą kobietą, urodzoną w drugim pokoleniu Głuchych. Od kilku lat jestem aktywna społecznie. Zainicjowałam w środowisku działania feministyczne, by zwiększać świadomość Głuchych kobiet. Od dwóch lat koordynuję prace Różowego Orzecha – projektu finansowanego przez Fundusz Feministyczny. Uwielbiam czytać książki. Dzień bez czytania uważam za stracony. Jestem opiekunką kocura Lucky’ego, w przyszłości planuję stworzyć dom tymczasowy dla bezdomnych kotów.


kontakt do zarządu: zarzad@fundamg.pl