Cykliczne warsztaty „Deafland” dla pracowników TVN

Niezwykle cieszymy się z faktu, że już od 4 tygodni prowadzimy cykliczne warsztaty „Deafland – czego osoby słyszące nie wiedzą o głuchych” dla pracowników TVN. Warsztaty moderuje Konrad Kozłowski, a prowadzą je wspaniali ludzie – Małgorzata Talipska, Renata Świderska-Noworyta, Weronika Szymańska-Gątarek, Daniel Kotowski i Marek Śmietana.

Realizacja naszych spotkań jest możliwa dzięki Klaudii Nawrockiej, która jest naszym aniołem stróżem i dąży do tego, aby TVN stał się bardziej dostępny dla wszystkich.

Cieszymy się bardzo, że docieramy do coraz większej liczby osób, które z ciekawością poznają świat osób głuchych i chcą nauczyć się polskiego języka migowego, by w przyszłości móc swobodnie się z nami komunikować.

Dzisiaj mieliśmy okazję poznać Weronikę Pawelec, która podzieliła się swoimi doświadczeniami z programu Top Model. Jesteśmy pod wrażeniem jej historii i determinacji w dążeniu do realizacji swoich marzeń.

Dziękujemy za dotychczasowe spotkania i do zobaczenia na kolejnych. Trzymamy kciuki za Was i mamy nadzieję, że nasze warsztaty przyniosą wiele pozytywnych zmian i pomogą w budowaniu mostów między światami osób słyszących i głuchych.